Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled microbolometer camera detector ] bij elkaar passen 112 producten.
Ongekoelde Thermische van de Kernmegapixel van de Veiligheidscamera de Stopreeks
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Radiometrische VOx-thermische camera-module Niet afgekoeld 640X512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Ongekoelde Infrarode Detectors 256x192 12μm van Voxmicrobolometer voor Thermische Camera's
| Oplossing: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
| Maat: | 23x13x7,32mm |
VOx Ongekoelde Infrarooddetector 400x300 voor Thermografische Camera
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
LWIR VOx Microbolometer Onverkoelde infrarooddetector 400x300/12μm voor thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde VOx FPA-microbolometer-thermische beeldvormingsmodule met 120×90 resolutie en 12μm pixeldimension
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
iMC112 Infraroodcameramodule met 120×90/12μm Wafer-level Uncooled FPA Microbolometer
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| Resoute: | 120×90/12μm |
| Detectortype: | Ongekoelde FPA microbolometer |
de Detectorsensor van 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Resolutie: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60Hz |
| Grootte: | 23x13x7.32mm |
PLUG1212 hoge Stabiliteits1280x1024 Ongekoelde Infrarode Module voor Voorwaarden Voor alle weersomstandigheden
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Handmatig scherpstellen 640x512 Resolutie Microbolometer Onverkoelde thermische beeldvorming module
| Typisch NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |

