Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled microbolometer camera detector ] bij elkaar passen 112 producten.
12μm Pixel Pitch LWIR Camera met VPC/USB3.0/GigE/Cameralink Extension Components
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
OEM Thermische Cameramodule Ongekoelde 256x192/12μm voor de Camera van de Nachtvisie
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Resolutie: | 256x192/12μm |
Thermische de Camerakern 640x512/12μm van HD LWIR voor de Inspectie van de Elektriciteitsmacht
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ultra-compacte plug-in warmtecamera met 256×192 resolutie en 12μm pixelgrootte microbolometer
| Oplossing: | 256×192 |
|---|---|
| Pixelgrootte: | 12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
67 g infrarood detector 8 μm-14 μm spectraal bereik
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |
400x300 / 17μm Thermische die Camerakern in Thermische Veiligheidscamera wordt geïntegreerd voor Toezicht
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
De aangepaste Ongekoelde Kern 0.7W van de Thermische Weergavecamera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Kleine de Modulecamera 256x192 12μM van de Grootte Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Kleine grootte ongekoelde LWIR-thermische beeldkern 256x192/12μm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG612 Thermische camera-module Onverkoeld VOx LWIR 640x512/12μm voor bewakingscamera
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |

