Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
N-bestuurder Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera Ongekoelde 384x288/17μm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR thermische nachtzichtcamera 384x288 17μm thermische camerakern
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichtgewicht 120x90/17µm thermische camera kern voor het meten van de lichaamstemperatuur van mensen
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |
650x512 thermische die Weergavemodule in UAV Nuttige lading wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Typische NETD: | ≤40mK |
Duidelijke van de Weergavehommel Thermische Ongekoelde LWIR de Camerakern van de de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12μm van de de Cameramodule van HD de Thermische Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spectrale waaier: | 3.7~4.8μm mw |
| NETD: | ≤20mK |
120×90/12μm Resolutie Ongekoelde Draagbare Thermische Imaging Plug-in Thermische Camera
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
|---|---|
| Type: | Plug-in thermische camera |
| NETD: | ≤50mK |
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
Vanadiumoxide thermische camera module 640x512 12µm voor UAV en drone
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
9,1 mm 30 Hz LWIR 640x512 12 µm Infrarood Camera Module Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

