Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
EYAS330 MWIR Gekoelde Cameramodules Infrarood Camerakern 320x256 30μm
| Maat: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 640x512 17μM For Firefighting en Redding van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
De Camerakern Typische NETD 40mK van IRL van het vanadiumoxyde Ongekoelde voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gecontroleerde Seriële poort van de de Camerakern 640x512 14um van WAPENsdk de Ongekoelde Infrarode
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512/12μm Onverkoelde infraroodcamera kern Kleine grootte voor UAV-last
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichtgewicht120x90/17μM Thermal Camera Core voor de Meting van de Menselijk Lichaamstemperatuur
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
De duidelijke Kern van de Thermische Weergavelwir Camera met 640x512 12μM Infrared Detectors
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 van RS232 LWIR voor Veiligheid Controle
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

