Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
PLUG417R Niet-gekoelde thermografische camera-module 400x300 / 17μm
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Van de de Camerakern van de nachtvisie de Op een voertuig gemonteerde Thermische Transmissie van de Hoge snelheidsgegevens
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Van de de Hoge Resolutie de Thermische Camera van MCT MWIR Module 1280x1024/12μm voor Lange afstandopsporing
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Thermische Camerakern met Thermografie voor Onbemand Luchtvoertuigsysteem
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Typisch NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LC130 thermische Camerakern met Industriële de Temperatuurmeting van 120x90/17μM Uncooled Detector For
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | -20℃~+400℃ |
LC160 ongekoelde 120x90/17μM Thermal Camera Core voor Temperatuurmeting
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |
256×192 Resolutie 12μm Pixel Size Plug-in Thermal Camera Module met 300mW stroomverbruik
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
OEM MCT MWIR Hoogresolutie gekoelde camera module 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
15μM 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector voor Ver Controlesysteem
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
Onverkoelde LWIR-drone thermische camera 640x512 12μm voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

