Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
640x512 12um Thermal Imaging Module 8μm tot 14μm NETD < 40mK
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Uitbreidingscomponenten: | VPC/USB3.0/GigE/Cameralink |
Ongekoeld LWIR-de Kern640x512/17μm Sterk Milieuaanpassingsvermogen van de Cameramodule
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 / 12μm Ongekoelde FPA Detector voor Thermische Toezichtcamera
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
MUNTSTUK van de Micro- Thermische Ongekoelde 256x192 Resolutie 12μm Cameramodule Pixelgrootte
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
Ongekoelde Thermische Camerakern Longwave FPA 400x300/17μm VOx
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
De Thermische Weergavekern van LWIR 640X512/12μm voor Duidelijke Weergave & AIoT-Toepassing
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
15μm 640x512 MCT MWIR de Camerakern koelde Infrarode Detector Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
RS058 Cryocooler koelde Thermische Cameramodule T2SL LWIR 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm (LW) |
OEM IRL Opsporing van de de Modulelange afstand van de Hoge Resolutie de Thermische Camera
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Module 1280x1024 12μm van de hoge Resolutie de Thermische Camera Thermische Weergavekern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

