Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Kern van de VOx de Ongekoelde Thermische Camera Longwave met Diverse Lenzen van IRL
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
Snelle integratie IR-gekoelde cameramodules EYAS1212 megapixel 149x58,5x71mm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
PAL/NTSC ongekoelde Thermische Camerakern met het Voortdurende Gezoem van 1~8X
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Lichtgewicht Ongekoelde Infrarode Camerakern 8~14μm voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LC130 thermische Camerakern met de Temperatuurmeting van 120x90/17μM Uncooled Detector For
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+400℃ |
640x512 12μM Infrared Camera Core met 25mm Lens voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 12μm de Ongekoelde Infrarode Sensor van de Detectorlwir Infrarode Weergave
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Gekoelde Cameramodules 320x256 30μm Infrarode Cameramodule
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Koelde de Thermische de Camerakern LWIR van GAVIN615L T2SL de Thermische Module van de Beeldsensor
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
OEM Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera voor Gevorderde Bestuurder Assistance System
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

