Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Dongle-formaat thermische camera met 120×90 resolutie en USB2.0-interface voor mobiele apparaten
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
Ongekoelde LWIR Plug-in Thermische Camera met 120×90/12μm Resolutie USB2.0 Interface en 3.3V Bedrijfsspanning
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
|---|---|
| Type: | Onverkoelde thermische camera |
| Infrarooddetector: | 120×90/12μm |
OEM gekoelde MWIR 320x256/30μm infraroodcameramodule
| Type: | Gekoelde AD-modules |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Ongekoelde van de de Camerakern 0.8W van LWIR Thermische de Machtsconsumptie 640x512
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
De hoge Kern 640x512 van de Gevoeligheidsmct MWIR Camera voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
Gekoeld thermisch module met 640x512 / 15µm MCT MWIR infrarooddetector
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Radiometrische ongekoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 Spectrumbereik 8~14 μm voor drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Drones Ongekoelde LWIR Thermische Module Met 640x512 12µm VOx Microbolometer
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 256x192 12μM For Smart Home van LWIR
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |

