Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal surveillance camera module ] bij elkaar passen 91 producten.
Geoptimaliseerde Thermische de Cameramodule van ruilmiddel-C iLC212 met 3.2mm Lens
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde 640x512 Thermische Camera Module 12µm Typische NETD 40mK Voor Drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Industriële 1280x1024 12μm Thermische Cameramodule met Hoge Temperatuurbereik
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische camera-module voor het screenen van verhoogde huidtemperatuur 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-thermische camera-module voor koortsscreening 400x300/17μm voor medische diagnose
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR ongekoelde thermische beeldvorming module 640x512/12μm met hoge thermische gevoeligheid
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gedistilleerde MWIR thermische camera kern 640x512 15μm voor langeafstandsbewaking
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met optionele lens
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
iLC212 miniatuur Ongekoelde LWIR 256x192 12μm Thermische Camerakern voor Toezicht
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 700mW |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 640x512 17μM For Firefighting en Redding van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |

