Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal surveillance camera module ] bij elkaar passen 91 producten.
Onverkoelde VOx FPA-microbolometer-thermische beeldvormingsmodule met 120×90 resolutie en 12μm pixeldimension
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
iMC212 Ongekoelde Infraroodmodule met 256x192 Resolutie en 300mW Stroomverbruik voor Integratie in Mobiele Apparaten
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR Focal Plane Array |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
High Definition Uncooled VOx Thermal Imaging Module voor industriële thermografie
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera met VPC/USB3.0/GigE/Cameralink Extension Components
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Thermische camera kern 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |
400x300 17μm Thermisch van de de Thermische Weergavekoorts van de Camerakern het Onderzoekssysteem
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Type II Superlattice Gekoelde Infrarode Detectors Lange Golf 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
15μM 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector voor Ver Controlesysteem
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
67 g infrarood detector 8 μm-14 μm spectraal bereik
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |

