Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal surveillance camera module ] bij elkaar passen 91 producten.
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde infrarood cameramodule LWIR 640x512 17μm voor beveiliging & bewaking
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 400x300 17μM van LWIR voor de Bouw van Inspectie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
400x300 17μm LWIR thermische cameramodule ongekoelde met industriële thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
400x300 17μm de Thermische Kern van de Veiligheidscamera met de Ongekoelde Infrarode Detector van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
LWIR Thermische Cameramodule Met Temperatuurmeetbereik van -20℃~150℃/0~550℃
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische de Cameramodule van 1280x1024 LWIR met 30mm - 180mm Zoomlens
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Koelde de Thermische de Camerakern LWIR van GAVIN615L T2SL de Thermische Module van de Beeldsensor
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
OEM Thermische Cameramodule Ongekoelde 256x192/12μm voor de Camera van de Nachtvisie
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
|---|---|
| Temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Resolutie: | 256x192/12μm |
120×90 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde LWIR Thermal Camera Module met universele besturingsinterfaces
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |

