Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal surveillance camera module ] bij elkaar passen 91 producten.
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Ongekoelde Infrarode de Camerakern 640x512/12µM van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische beeldenbeveiligingscamera kern LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
PLUG617 ongekoelde Thermische Module met de Infrarode Detector van LWIR 640x512/17μm
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
De Thermische Module van LWIR met 640x512-Resolutie Ongekoelde Infrarode Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Verbeterde Duidelijkheid en Precisiehd 1280x1024 Thermische Camerakern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Module van de resolutie1280x1024 Thermische Weergave met 30 - 180mm Zoomlens
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Framesnelheid: | 25Hz |
Verbeterde Duidelijkheid en Precisiehd 1280x1024 Thermische Camerakern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule van VOx met Nauwkeurigheid Op hoge temperatuur ±2℃
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

