Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal surveillance camera module ] bij elkaar passen 91 producten.
400x300 17μm Compacte Ongekoelde Thermische de Camerakern van de MUNTSTUKreeks
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatuur: | -20℃~+150℃ (aanpasbaar) |
| NETD: | <40 mK |
iLC212 Niet-gekoelde LWIR-infraroodthermische module 256x192 voor beveiligingsthermische camera
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
Draagbare ongekoelde thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie en 12μm pixelgrootte voor thermografie
| Toepassingen: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
|---|---|
| Type: | Ongekoelde LWIR thermische camera |
| Infrarooddetector: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |
Onverkoelde LWIR-infraroodcamera kern 256x192 12μm + 3,2 mm lens voor beveiligingscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Handmatig scherpstellen 640x512 Resolutie Microbolometer Onverkoelde thermische beeldvorming module
| Typisch NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
Van de de Camerasensor van LWIR VOx FPA Thermisch de Module Sterk Milieuaanpassingsvermogen
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
de Camerakern van 640x512 12μM Infrared Detectors LWIR voor Medische Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
de Kern van 640x512 12µM Uncooled Thermal Camera voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
256×192 Resolutie Onverkoelde LWIR FPA Plug-in Thermal Camera met USB2.0 Interface
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
| Digitale video-interface: | USB2.0 |

