Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct cooled infrared detector ] bij elkaar passen 155 producten.
320x256/30μm thermische camera Kerngekoelde IR-cameramodule voor gaslekken detectie
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
Het gekoelde Toezicht van de de Camerakern 640x512 15μM For Long Range van MWIR Thermische
| Type: | Gekoelde Cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Resolutie: | 640x512/15μm |
Ultra Duidelijke Gekoelde MWIR-Camerakern
| Gebruikt voor: | Toezichtcamera |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
De gekoelde Thermische Kern 1280x1024 12μM High Thermal Sensitivity van de Modulecamera
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MWIR gekoelde thermische module 640x512 / 15μm voor elektro-optisch infraroodsysteem
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Gekoelde Thermische Resolutie 30μm van de Camerakern 320x256 Pixel met de Koeler van RS058 Cryo
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
Hoge Gevoeligheidsogi Infrarode Camera voor Petrochemische Industrie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256/30μm gekoelde IR-cameramodule met 10mK NETD voor optische gasbeelden
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | 10mK |
De hoge Module 320x256/Gekoelde 30μm MCT MWIR van de Gevoeligheids Thermische Camera
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 1 ~ 200 Hz instelbaar |
| Maat: | 142x58,5x71mm |

