Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct cooled infrared detector ] bij elkaar passen 155 producten.
Gedistilleerde MWIR thermische camera kern 640x512 15μm voor langeafstandsbewaking
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
van de de Cameramodule van 1280x1024 12μm de Gekoelde IRL Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Lichtgewicht Ongekoelde Infrarode Camerakern 8~14μm voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
HD gekoelde Thermische Weergavemodule 1280x1024 12μM Long Range Monitoring
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoeld thermisch module 640x512 / 15µm met continu zoomlens 60~240mm/F4
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MWIR MCT Infrarood Thermal Imaging Module 1280x1024/12μm
| Type: | MWIR Camera Module |
|---|---|
| De Detector van IRL: | Gekoelde detector |
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
MWIR koelde Thermische Module 1280x1024 met Ononderbroken Zoomlens 37.5~750mm/F4
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MCT MWIR Mid Wave gekoelde warmtebeeldmodule 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Hoge Gekoelde de Cameramodule 640x512/15μm van de Gevoeligheids Thermische Camera Kern
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |

