Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mct cooled infrared detector ] bij elkaar passen 155 producten.
15μM 640x512 MCT MWIR koelde Thermische Module met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
MCT MWIR koelde Thermische Module 15μm 640x512 RS046 Cryocooler
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
De hoge Kern 640x512 van de Gevoeligheidsmct MWIR Camera voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
Snelle integratie MCT MWIR gekoelde thermische module in drones 50Hz/100Hz
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Thermische camera Core Cooled IR Camera Module 320x256/30μm voor het detecteren van gaslek
| Type: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| Maat: | 155x67x80mm |
Snelle integratie Gekoelde IR-camera Core EYAS1212 Megapixel 1280x1024 / 12μM
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
GAVIN330 MWIR gekoelde thermische beeldvormermodule hoge betrouwbaarheid 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
De hoge Camera Module Gekoelde HgCdTe 640x512 15μm van de Framesnelheidmwir Thermische Veiligheid
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
Kernen van de Cameramodules van 1280x1024 12μm de Gekoelde
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
|---|---|
| Resolutie: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |

