Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
De Uiterst kleine Infrarode Microbolometer Camera van LWIR 256x192 12um FPA
| Resolutie: | 256x192 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 700mW |
| Spectrale waaier: | 8~14μm |
640x512 12µm UAV Thermische Camerakern voor Onbemande Luchtvoertuigen
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |
Lichtgewicht ongekoelde thermische beeldvormingsmodule 120×90/12μm voor AIoT-toepassingen met USB 2.0-interface
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| thermische beeldsensoren: | 120x90/12 µm |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
EYAS330 MWIR gekoelde camera-modules Infraroodcamera kern 320x256/30μm
| maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
De industriële Module Ongekoelde 400x300 17μM van de Thermografielwir Thermische Camera
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Lichte & Flexibele Ongekoelde Thermische Module met Infrarode de Detectorsensor van LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
640x512 / 17μm de Infrarode Kern van de Cameramodule met Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Maat: | 44,5 x 44,5 x 33,6 mm |
N-bestuurder Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera Ongekoelde 384x288/17μm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ruilmiddel-c Scherpe Duidelijke Thermische Weergavemodule Ongekoelde LWIR 8~14μm
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |

