Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
Lichtgewicht120x90/17μM Thermal Camera Core voor de Meting van de Menselijk Lichaamstemperatuur
| Oplossing: | 120x90 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
Gekoelde de Cameramodules 320x256 30μm van GAVIN330 MWIR Diverse Zoomlensopties
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Maat: | 150x67x80mm |
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
OEM gekoelde MWIR 320x256/30μm infraroodcameramodule
| Type: | Gekoelde AD-modules |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische de Cameramodule Ongekoelde horizontaal 30mK van LWIR voor ADAS
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Thermische camera kern 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |
640x512 / 12μm LWIR Thermische Module Ongekoelde Veelvoudige Standaardinterfaces
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
GAVIN615B compacte Thermische de Cameramodule van de Camerakern 640x512/15μm MCT MWIR
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
De ongekoelde Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera 384x288 van VOx met Thermische Weergave
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kosteneffectieve ongekoelde LWIR 256×192/12μm thermische camera-module voor mobiele terminal
| Type: | draagbare thermische camera |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |

