Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
OEM Gekoelde Cameramodules 320x256 30μm Infrarode Cameramodule
| Maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Van de de Camerakern van MCT MWIR de Hoge Gevoeligheid met Nabijheidsraad
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
Hoge Gekoelde de Cameramodule 640x512/15μm van de Gevoeligheids Thermische Camera Kern
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
LC260 256x192/12μm thermische camera kern voor menselijke lichaamstemperatuurmeting
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
Het snelle Integratie Gekoelde van de de Camerakern EYAS1212 van IRL Megapixel 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
De Module van de resolutie1280x1024 Thermische Weergave met 30 - 180mm Zoomlens
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Framesnelheid: | 25Hz |
Plug-in 256×192/12μm ongekoelde thermische beeldvorming module met USB2.0 interface en 25Hz framerate voor snelle integratie
| Infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
384x288 17μM Uncooled Thermal Module voor Medisch Thermisch Beeldonderzoek
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12μm ongekoelde VOx-microbolometermodule voor flexibele thermische beeldoplossingen
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

