Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
VOxlwir Koorts die Thermische Camerakern Ongekoelde 400x300 17μm onderzoekt
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm LW |
Ongekoelde Thermische Cameramodule 1280x1024 12μm voor Veiligheid & Controle
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Framesnelheid: | 25Hz |
PAL/NTSC ongekoelde Thermische Camerakern met het Voortdurende Gezoem van 1~8X
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Thermische de Camerakern Ongekoelde 400x300 van LWIR voor de Bouw van HVAC-Veiligheid
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ongekoelde Thermische Camerakern Longwave FPA 400x300/17μm VOx
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| Temperatuurbereik: | -20℃~+550℃ (aanpasbaar) |
1280x1024 12μm de Lange Kern van de Golf Infrarode Camera voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
400x300 17μm Thermisch van de de Thermische Weergavekoorts van de Camerakern het Onderzoekssysteem
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR Plug-in Thermische Camera met 120×90/12μm Resolutie USB2.0 Interface en 3.3V Bedrijfsspanning
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
|---|---|
| Type: | Onverkoelde thermische camera |
| Infrarooddetector: | 120×90/12μm |
Kern van de VOx de Ongekoelde Thermische Camera Longwave met Diverse Lenzen van IRL
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Temperatuurbereik: | (Klantgericht) -20℃~+550℃ |

