Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
Lineaire Thermische de Camerakern Ongekoelde 400x300 50Hz van LWIR
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Hoge Resolutiefpa Ongekoelde IRL Detector 640x512 12μm voor Thermische Nachtvisie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelgrootte: | 12μm |
| Pakket: | Wafelniveau verpakking |
400x300 12μm Thermische Infrarode Detectors Ongekoelde VOx Microbolometer voor Thermografie
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Oplossing: | 400x300 |
MUNTSTUK van de Micro- Thermische Ongekoelde 256x192 Resolutie 12μm Cameramodule Pixelgrootte
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
Module 1280x1024 12μm van de hoge Resolutie de Thermische Camera Thermische Weergavekern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
VOx Thermische Camera voor Koortsopsporing, LWIR-Camerakern 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12μm van de de Cameramodule van HD de Thermische Opsporing van de de Kernlange afstand
| Hoge kwaliteit: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spectrale waaier: | 3.7~4.8μm mw |
| NETD: | ≤20mK |
Ongekoelde LWIR 640x512 12μM Thermal Imaging Module voor Brandbestrijdingsredding
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Visie van de de Camerakern 640x512 12μM For Personal Night van LWIR de Ongekoelde Thermische
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Verbeterde Duidelijkheid en Precisiehd 1280x1024 Thermische Camerakern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

