Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 362 producten.
640x512 12μm de Ongekoelde Infrarode Sensor van de Detectorlwir Infrarode Weergave
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kern van de de Reeks de Ongekoelde Infrarode die Camera van de MegaPixelstop in Complexe Milieu's wordt gebruikt
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Thermische camera voor koortsdetectie, ongekoelde LWIR thermische module 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
8~14μm LW de Ongekoelde Module van de Thermische Weergavecamera voor Brandbestrijding
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Gecontroleerde Seriële poort van de de Camerakern 640x512 14um van WAPENsdk de Ongekoelde Infrarode
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
PLUG1212 hoge Stabiliteits1280x1024 Ongekoelde Infrarode Module voor Voorwaarden Voor alle weersomstandigheden
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Infrarode de Thermische Weergavemodule 640x512/12μm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde van de de Camerakern 0.8W van LWIR Thermische de Machtsconsumptie 640x512
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavedetector 8~14μm van FPA voor ADAS
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512/12μm Onverkoelde infraroodcamera kern Kleine grootte voor UAV-last
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

