Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled microbolometer camera detector ] bij elkaar passen 112 producten.
de Kern van 640x512 12µM Uncooled Thermal Camera voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Infraroodthermische camera-module met 256x192/12μm ongecooide LWIR-detector
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
De hoge Kern Ongekoelde NETD 30mk 8~14μm van de Gevoeligheidslwir Thermische Camera
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
400x300 12μm Thermische Infrarode Detectors Ongekoelde VOx Microbolometer voor Thermografie
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Oplossing: | 400x300 |
Brandpunts Ongekoeld Infrarood de Detector400x300/17μm VOx Materiaal van de Vliegtuigserie
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Het ongekoelde Lange Materiaal van het het Vanadiumoxyde van Golf Infrarode Sensoren 400x300 17μm
| Oplossing: | 400x300 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Type: | Microbolometer |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |
Mini Uncooled Infrared Detectors 400x300/12μm
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Type: | Microbolometer |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Brandbestrijdingsthermische camera-module Onverkoelde LWIR-thermische module 640x512/12μm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |

