Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ uncooled microbolometer camera detector ] bij elkaar passen 112 producten.
Infraroodcamera van de PLUG-R-serie met kern, ongekoelde thermische cameramodule 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Temperatuurmeetbereik: | -20℃~550℃ |
| NETD: | <30 mK |
Ongekoelde Thermische de Detectorcamera 50Hz van FPA voor Veiligheid Controle
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
400x300 / 17µm Ongekoelde Infrarood Detector Voor Bewakingscamera
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Onverkoelde brandpuntvlakken, thermische camera kern 50Hz beeldsnelheid 67g
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
| Oplossing: | 640 × 512 |
Smartphone-compatibele thermische cameramodule 120×90/12μm ongekoelde infraroodcamera
| Focusmodus: | Focus vrij |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Productnaam: | Smartphone-compatibele thermische camera |
Onverkoelde infraroodcamera kern met 256×192/12μm voor plug-in thermische camera met USB2.0 interface
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Type: | Niet-gekoelde thermische module |
Verbeterde Duidelijkheid en Precisiehd 1280x1024 Thermische Camerakern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12μm ongekoelde VOx-microbolometermodule voor flexibele thermische beeldoplossingen
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-cameramodule voor thermische bewaking zonder koeling 640x512 8~14 μm LW
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
De ongekoelde Thermische Resolutie van de Camerakern 640x512 voor Openlucht Dierlijke Observatie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |

