Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Openlucht Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12μM With 25mm van LWIR Lens
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
| NETD: | <30 mK |
Ongekoelde Thermische Weergavemodule 256x192/12μm voor Veiligheidscamera
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische beeldvorming 256x192/12μm voor beveiligingscamera's
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 700mW |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Module van de resolutie1280x1024 Thermische Weergave met 30 - 180mm Zoomlens
| Resolutie: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Framesnelheid: | 25Hz |
Onverkoelde infraroodcamera kern 1280x1024/12μm voor hoogstabiele thermische beeldvorming
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De ongekoelde Module 640x512 17μm van de Thermische Weergavecamera voor Dierlijke Observatie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Stop in de Ongekoelde Module 640x512 van de Thermische Weergavecamera voor ADAS
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Ongekoelde warmtebeeldcameramodule 640x512 17μm voor observatie van dieren
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |

