Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
400x300 17μm Thermische de Cameramodule van LWIR Ongekoeld met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
| NETD: | <30 mK |
De ongekoelde Module van de de Veiligheidscamera van LWIR 256x192/12μm Thermische
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Gewicht: | 8.9g±0.5g (met inbegrip van 3.2mm lens) |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
400x300 17μm LWIR thermische cameramodule ongekoelde met industriële thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Thermische de Cameramodule van 1280x1024 LWIR met 30mm - 180mm Zoomlens
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met 640x512 12μM Clear Imaging
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Lineaire Thermische de Camerakern Ongekoelde 400x300 50Hz van LWIR
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
OEM LWIR Thermische Camerakern Ongekoelde 400x300 17μM With Industrial Thermography
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Thermische de Cameramodule Ongekoelde horizontaal 30mK van LWIR voor ADAS
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
De industriële Module Ongekoelde 400x300 17μM van de Thermografielwir Thermische Camera
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
PLUG1212 de ongekoelde Module van HD LWIR 1280x1024/12μm voor ultra Duidelijke Thermische Weergave
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

