Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Onverkoelde LWIR thermische camera kern met vaste scherpstelling Athermal Lens 19mm/24mm
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |
Brandbestrijdingsthermische camera-module Onverkoelde LWIR-thermische module 640x512/12μm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
De ceramische Kern 384x288 12μM van de Pakket Ongekoelde LWIR Thermische Camera
| Resolutie: | 384X288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Compacte Thermische de Cameramodule 640x512 12μM For Intelligent Hardware van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Keramisch verpakte LWIR thermische module voor scherpe en heldere beeldvorming & hoge nauwkeurigheid temperatuurmeting
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 12um Thermal Imaging Module 8μm tot 14μm NETD < 40mK
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Uitbreidingscomponenten: | VPC/USB3.0/GigE/Cameralink |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Onverkoelde infrarood thermische beveiligingscameramodule met meerdere lenzen
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |

