Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Ongekoelde van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR de Cameramodule 400x300
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Van de de Thermische Weergaveveiligheid van LWIR 400x300 Ongekoelde de Cameramodule
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
| Framesnelheid: | 9 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz |
Onverkoelde thermische beeldenbeveiligingscamera kern LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
niet-gekoelde thermische beeldenbewakingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
OEM Kleine de Modulecamera 256x192 12μM van de Grootte Ongekoelde LWIR Thermische Weergave
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-warmtebeeldmodule met een temperatuurmetingsnauwkeurigheid van ±2 °C of ±2%
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Compacte de Thermische Weergavemodule TWIN612 van LWIR met Lage Machtsconsumptie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde thermische beveiligingscameramodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |

