Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Bewakingsmodule LWIR 640x512 17μM
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
HD LWIR koelde Thermische Camerakern 640x512 voor Lange afstandveiligheid Controle
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
De ongekoelde Thermische Module LWIR 640x512 17μm van de Toezichtcamera
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
PLUG612 ongekoelde LWIR-Camerakern 640x512 12μm met Duidelijke Thermische Weergave
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1,2 W |
Ongekoelde Thermische de Camerakern 640x512 17μM For Firefighting en Redding van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van 400x300 17um LWIR voor Slimme Controle
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
PLUG612 Ongekoelde LWIR-camerakern 640x512 12μm met heldere thermische beeldvorming
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
MegaPixel ongekoelde LWIR thermische camerakern 1280x1024/12μm
| Oplossing: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule 400x300 60Hz van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

