Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
De Thermische die Weergavemodule 640x512 van LWIR VOx in Infrarode Camera wordt geïntegreerd
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR ongekoelde thermische beeldvorming module 640x512/12μm met hoge thermische gevoeligheid
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
25mm Lens Ongekoelde LWIR Thermische Module 640x512 12μM For Outdoor Detection
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Koelde de Thermische de Camerakern LWIR van GAVIN615L T2SL de Thermische Module van de Beeldsensor
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Ongekoelde Infrarode de Thermische Weergavemodule 640x512/12μm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde van de de Camerakern 0.8W van LWIR Thermische de Machtsconsumptie 640x512
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
LWIR Ongekoelde 640x512 12μM Thermal Imaging Module voor Persoonlijke Nachtvisie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR Onverkoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 12μm detector, NETD<40mk
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De Thermische die Weergavemodule 640x512 van LWIR VOx in Infrarode Camera wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Flexibele Ongekoelde Thermische Imager Modulekern met LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |

