Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
50pin de UREN zetten de Ongekoelde Kern van de Thermische Weergavecamera voor Dierlijke Observatie om
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
640x512 12μM Infrared Camera Core met 25mm Lens voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Verbeterde Duidelijkheid en Precisiehd 1280x1024 Thermische Camerakern
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gekoelde 640x512 / 15μm LWIR Infrarooddetector Geïntegreerd in EO-IR Systemen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
Draagbare 120×90/12μm Wafer-level Infrarood Cameramodule voor Temperatuurmeting
| Type: | Plug-in warmtebeeldcamera |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
Gedistilleerde MWIR thermische camera kern 640x512 15μm voor langeafstandsbewaking
| Type: | Gekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | MCT/HgCdTe |
| Oplossing: | 640x512/15μm |
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
de Camerakern van 640x512 12μM Infrared Detectors LWIR voor Medische Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Van de de Camerasensor van LWIR VOx FPA Thermisch de Module Sterk Milieuaanpassingsvermogen
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

