Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
LWIR Uncooled Infrarood Camera Core 1280x1024/12μm met heldere thermische beeldvorming
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
| NETD: | <30 mK |
Heldere Thermische Beeldvorming LWIR Ongekoelde Camera Kern PLUG612 640x512/12µm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
De hoge Kern Ongekoelde NETD 30mk 8~14μm van de Gevoeligheidslwir Thermische Camera
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Lichte & Flexibele Ongekoelde Thermische Module met Infrarode de Detectorsensor van LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Grootte (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
Thermische de Cameramodule van de MUNTSTUKreeks met de Ongekoelde Infrarode Detector 400x300/17μm van LWIR
| Technologie: | infrarood |
|---|---|
| Materiaal: | Vanadiumoxide |
| Oplossing: | 400x300/17μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
120×90 Resolutie 12μm Pixelgrootte Onverkoelde LWIR Thermal Camera Module met universele besturingsinterfaces
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
|---|---|
| Lens (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
3 Kern van de aslwir de Thermische Camera met 8~14μM Spectral Range For Robots
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermische Cameramodule met Divers Intelligent Beeldalgoritme
| Oplossing: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

