Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
Kosteneffectieve ongekoelde LWIR 256×192/12μm thermische camera-module voor mobiele terminal
| Type: | draagbare thermische camera |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
Ongekoelde LWIR Plug-in Thermische Camera met 120×90/12μm Resolutie USB2.0 Interface en 3.3V Bedrijfsspanning
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
|---|---|
| Type: | Onverkoelde thermische camera |
| Infrarooddetector: | 120×90/12μm |
De snelle Thermische Camera van de Integratiehommel met Ongekoelde Infrarode Thermische Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
256x192 12μm Thermische Camerakern Ongekoeld volledig Geoptimaliseerd ruilmiddel-C
| Type: | Ongekoelde cameramodule |
|---|---|
| Technologie: | infrarood |
| Oplossing: | 256x192 / 12μm |
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
400x300 17μm Compacte Ongekoelde Thermische de Camerakern van de MUNTSTUKreeks
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Temperatuur: | -20℃~+150℃ (aanpasbaar) |
| NETD: | <40 mK |
MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512 / 15μm voor langeafstandsdetectie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Gedistilleerde thermische camera kern 320x256 30μm voor VOC's Gaslekken detectie
| Stijl: | Gekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
OEM Gekoelde Cameramodule met de Infrarode Detector van MWIR MCT 1280x1024 12um
| Oplossing: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| NETD: | ≤20mk |
256×192 Resolutie 12μm Pixel Size Plug-in Thermal Camera Module met 300mW stroomverbruik
| Typisch stroomverbruik: | 300 mW |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |

