Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal imaging security camera ] bij elkaar passen 245 producten.
De gekoelde Thermische Kern 1280x1024 12μM High Thermal Sensitivity van de Modulecamera
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoeld thermisch module met 640x512 / 15µm MCT MWIR infrarooddetector
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
MUNTSTUK van de Micro- Thermische Ongekoelde 256x192 Resolutie 12μm Cameramodule Pixelgrootte
| Resolutie: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Temperatuurwaaier: | (Klantgericht) -20℃~+150℃ |
De hoge Kern 640x512 van de Gevoeligheidsmct MWIR Camera voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
384x288 17μM de Snelle Integratie van Uncooled Thermal Module voor Gezondheidsdiagnose
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
15 μm 640x512 MCT MWIR gekoelde thermische module met geïntegreerde Dewar koeler assemblage
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte MWIR Gekoelde Optische Gasbeeldvorming Infrarooddetector met 10mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Pixelgrootte: | 30μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |

