Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
15μM 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector voor Ver Controlesysteem
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
67 g infrarood detector 8 μm-14 μm spectraal bereik
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Mini Uncooled Infrared Detectors 400x300/12μm
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Type: | Microbolometer |
Het ongekoelde Lange Materiaal van het het Vanadiumoxyde van Golf Infrarode Sensoren 400x300 17μm
| Oplossing: | 400x300 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 17μm |
| Type: | Microbolometer |
de Detectorsensor van 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Resolutie: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60Hz |
| Grootte: | 23x13x7.32mm |

