Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
de Camerakern van 640x512 12μM Infrared Detectors LWIR voor Medische Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
de Camerakern van 640x512 12μM Infrared Detectors LWIR voor Medische Inspectie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
640x512 12um Thermal Imaging Module 8μm tot 14μm NETD < 40mK
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Uitbreidingscomponenten: | VPC/USB3.0/GigE/Cameralink |
Van de de Camerasensor van LWIR VOx FPA Thermisch de Module Sterk Milieuaanpassingsvermogen
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR-drone thermische camera 640x512 12μm voor brandbestrijding en redding
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Visie van de de Camerakern 640x512 12μM For Personal Night van LWIR de Ongekoelde Thermische
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De duidelijke Kern van de Thermische Weergavelwir Camera met 640x512 12μM Infrared Detectors
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
VOx Thermische Camera voor Koortsopsporing, LWIR-Camerakern 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR Plug-in Thermische Camera met 120×90/12μm Resolutie USB2.0 Interface en 3.3V Bedrijfsspanning
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
|---|---|
| Type: | Onverkoelde thermische camera |
| Infrarooddetector: | 120×90/12μm |
de Kern van 640x512 12µM Uncooled Thermal Camera voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

