Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
PLUG612R de ongekoelde Kern van de Hommel Thermische Camera voor Brandbestrijdingsrescuse
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Onverkoelde VOx FPA-microbolometer-thermische beeldvormingsmodule met 120×90 resolutie en 12μm pixeldimension
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
Radiometrische ongekoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 Spectrumbereik 8~14 μm voor drones
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
iMC212 Ongekoelde Infraroodmodule met 256x192 Resolutie en 300mW Stroomverbruik voor Integratie in Mobiele Apparaten
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR Focal Plane Array |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
High Definition Uncooled VOx Thermal Imaging Module voor industriële thermografie
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
320x256 Resolutie 10.3-10.9μm Spectrumbereik 20mK NETD gekoelde thermische beeldvorming module voor gaslekken detectie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Mededeling: | Standaard: USB2.0/LV-TTL; Optioneel: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
12μm Pixel Pitch LWIR Camera met VPC/USB3.0/GigE/Cameralink Extension Components
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Typisch NETD: | < 40mK |
| Pixelafstand: | 12 μm |
De Thermische die Weergavemodule 640x512 van LWIR VOx in Infrarode Camera wordt geïntegreerd
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Openlucht Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12μM With 25mm van LWIR Lens
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |

