Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
HD LWIR koelde de Thermische Hoge Thermische Gevoeligheid van de Camerakern 640x512
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Maat: | 155x67x80mm |
PLUG612 Ongekoelde LWIR-camerakern 640x512 12μm met heldere thermische beeldvorming
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
Heldere Thermische Beeldvorming LWIR Ongekoelde Camera Kern PLUG612 640x512/12µm
| Type: | Ongekoelde infraroodmodule |
|---|---|
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
| Typisch stroomverbruik: | <1.2W |
LWIR 320x256/30μm Gekoelde Infrarood Camerakern met 20mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
Ongekoelde Infrarode de Thermische Weergavemodule 640x512/12μm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De snelle Thermische Camera van de Integratiehommel met Ongekoelde Infrarode Thermische Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
EO-IR Systems Geïntegreerde LWIR gekoelde infrarooddetector 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |
MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512 / 15μm voor langeafstandsdetectie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Draagbare ongekoelde thermische beeldvorming module met 120×90 resolutie en 12μm pixelgrootte voor thermografie
| Toepassingen: | Alot, machinevisie, industriële visie, beveiligingsmonitoring |
|---|---|
| Type: | Ongekoelde LWIR thermische camera |
| Infrarooddetector: | Ongekoelde VOx FPA-microbolometer |

