Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
640x512 12μm de Ongekoelde Infrarode Sensor van de Detectorlwir Infrarode Weergave
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Flexibele Ongekoelde Thermische Imager Modulekern met LWIR 640x512/12μm
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Maat (mm): | 25,4x25,4x14,1 (met sluiter) |
| Typisch stroomverbruik: | <0,75 W |
1280x1024 12μm de Lange Kern van de Golf Infrarode Camera voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kern van de de Reeks de Ongekoelde Infrarode die Camera van de MegaPixelstop in Complexe Milieu's wordt gebruikt
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR VOx Microbolometer Onverkoelde infrarooddetector 400x300/12μm voor thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
De stabiele Kern Ongekoelde 640x512/17μm van de Prestaties Thermische Camera
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 44,5 x 44,5 x 33,6 mm |
650x512 thermische die Weergavemodule in UAV Nuttige lading wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| temperatuurnauwkeurigheid: | ±3℃ of ±3% |
| Typische NETD: | ≤40mK |
640x512 Thermal Imaging Module geïntegreerd in drones voor controle
| Oplossing: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Type: | Thermische camera voor drone |
| NETD: | ≤40mK |
Infrarode Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera Antiglans met Intelligent Alarm
| Oplossing: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

