Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ lwir thermal security camera module ] bij elkaar passen 236 producten.
Gekoelde Thermische Camerakern 1280x1024 voor de Opsporing van het Hoge snelheidsdoel
| hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
Gekoeld thermisch module met 640x512 / 15µm MCT MWIR infrarooddetector
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
De ongekoelde Thermische Resolutie van de Camerakern 640x512 voor Openlucht Dierlijke Observatie
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
De hoge Kern 640x512 van de Gevoeligheidsmct MWIR Camera voor Snelle Integratie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
PAL/NTSC ongekoelde Thermische Camerakern met het Voortdurende Gezoem van 1~8X
| Oplossing: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Cameralens: | Meerdere beschikbaar |
| Gewicht: | <90g |
De uiterst kleine Kern 40mk 0.7W van de Grootte Ongekoelde Infrarode Camera voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Volledig Geoptimaliseerde Ongekoelde Microbolometer de Cameradetector 256x192/12μm van ruilmiddel-C
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Type: | Microbolometer |
384x288 17μM de Snelle Integratie van Uncooled Thermal Module voor Gezondheidsdiagnose
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Infrarode Thermische Weergavemodule 384x288 17um in Medische Diagnose
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Handmatig scherpstellen 640x512 Resolutie Microbolometer Onverkoelde thermische beeldvorming module
| Typisch NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |

