Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
RS422 99,5% de Kern 1280x1024 12μM van Pixelrate cooled ir detector module
| Hoge kwaliteit: | 1280X1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
320x256/30μm MWIR gekoelde optische gasbeeldcamera voor het visualiseren van gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Cryo-koeler: | RS058 |
| Detectorresolutie: | 320x256 |
320x256/30μm MWIR-gekoelde thermische beelddetector met 10mK NETD voor optische gasbeeldvorming
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Grootte (mm): | 142×58,5×71 |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
MWIR koelde Infrarode Cameramodule voor de Lekkageopsporing niet van het Contactgas
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 Resolutie 30μm Pixelgrootte Koelde infraroodcameramodule voor niet-contactgaslekken detectie
| Productgrootte: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| Spectraal bereik: | 4,5 ± 0,1 μm ~ 4,7 ± 0,1 μm |
320x256 30μm Cooled Infrared Camera Module for Non contact Gas Leakage Detection
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| NETD: | ≤15mK |
Langeafstandsdetectie Gekoelde IR-detectormodule Kern 1280x1024 12μM
| Hoge Definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelhoogte: | 12μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
LWIR 320x256/30μm Gekoelde Infrarood Camerakern met 20mK NETD voor Gaslekkagedetectie
| Maat: | 142 mm × 58,5 mm × 80 mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1,5) |
1280x1024/12µm Megapixel Gekoelde FPA Infrarood Thermische Detector Hoge Gevoeligheid
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
EYAS330 MWIR gekoelde camera-modules Infraroodcamera kern 320x256/30μm
| maat: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |

