Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ mwir cooled infrared detector ] bij elkaar passen 207 producten.
Gekoelde IR-detectormodule Core 1280x1024 12μM voor bewaking op lange afstand
| Hoge definitie: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12 μm |
| Framesnelheid: | 50Hz/100Hz |
MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512 / 15μm voor langeafstandsdetectie
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Gekoeld thermisch module met 640x512 / 15µm MCT MWIR infrarooddetector
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
MWIR gekoelde thermische module 640x512 15μM voor elektro-optisch infraroodsysteem
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
GAVIN330 MWIR gekoelde thermische beeldvormermodule hoge betrouwbaarheid 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| materiaal: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde Thermische Module 640x512/15µm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
320x256 Resolutie MWIR gekoelde thermische beeldscherm met 10mK NETD voor optische gasbeeldvorming
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@12V |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Pixelgrootte: | 30μm |
MWIR Gekoelde FPA Infrarooddetector met 320x256/30µm en 10mK NETD Gevoeligheid
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Gewicht (G): | ≤600 |
| Spectraal bereik: | 4,2 ± 0,1 μm ~ 4,4 ± 0,1 μm |
MCT MWIR Gekoelde Thermische Module 15μm 640x512 voor Multi Sensor Payload
| Maat: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Gewicht: | ≤650g |
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |

