Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Hoge gevoeligheid 320x256/30μm 10mK NETD MWIR gekoelde infrarooddetector voor het detecteren van CO2-gaslekken
| Functie: | Detectie van gaslekken |
|---|---|
| Koeltijd (23 ℃): | ≤7min@12V |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
De hoge Thermische Sensor 400x300/17μm van Gevoeligheidsvox voor Ruwe Milieu's
| Sensor: | FPA Vanadiumoxide |
|---|---|
| maat: | 30x19,8x7,32mm |
| type: | Ongekoelde microbolometer |
640x512 / 15μm MWIR koelde Infrarode Detector
| Resolutie: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectrale Waaier: | 3.7~4.8μm mw |
Hoge nauwkeurigheid 256×192/12μm Pixelgrootte Onverkoelde thermische beeldvorming module voor temperatuurmeting
| Infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
| Type: | Niet-gekoelde thermische module |
HD MWIR MCT Infrarode Detector Gekoelde 1280x1024 12μM
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
320×256/30μm MWIR-gekoelde infrarood FPA-detector voor temperatuurmeting in petrochemische installaties
| MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Stroomverbruik (23 ℃): | ≤15W@12V (piek); ≤7W@12V (Stabiel) |
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
320x256 Resolutie 10.3-10.9μm Spectrumbereik 20mK NETD gekoelde thermische beeldvorming module voor gaslekken detectie
| Spectraal bereik: | 10,3 ± 0,1 μm ~ 10,9 ± 0,1 μm |
|---|---|
| De resolutie van de detector: | 320x256 |
| Mededeling: | Standaard: USB2.0/LV-TTL; Optioneel: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
Type II Superlattice Gekoelde Infrarode Detectors Lange Golf 320x256/30μm
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spectraal bereik: | 7,7 ~ 9,5 μm LW |
FPA MCT koelde Infrarode Detector Medio Golf 128x128/25μm
| Oplossing: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Gekoelde 640x512 / 15μm LWIR Infrarooddetector Geïntegreerd in EO-IR Systemen
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| Stabiel stroomverbruik: | <8W |

