Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met 640x512 12μM Clear Imaging
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Onverkoelde LWIR thermische camera kern met vaste scherpstelling Athermal Lens 19mm/24mm
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50 Hz |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |
MWIR gekoelde thermische module 640x512 15μM voor elektro-optisch infraroodsysteem
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Ongekoelde Infrarode Camerakern 640x512/12µM For Enhanced Visibility
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Industriële 1280x1024 12μm Thermische Cameramodule met Hoge Temperatuurbereik
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ongekoelde LWIR Thermische Cameramodule met 256×192 Resolutie en 12μm Pixelgrootte
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
Gekoelde de Cameramodules 320x256 30μm van GAVIN330 MWIR Diverse Zoomlensopties
| Detectorresolutie: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Maat: | 150x67x80mm |
| Hoge gevoeligheid: | ≤10mK |
50mK Kern 640x512 12µm van de hommel de Thermische Camera Lage Machtsconsumptie
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ruilmiddel-c Scherpe Duidelijke Thermische Weergavemodule Ongekoelde LWIR 8~14μm
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde thermische module 640x512 15μM
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |

