Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
MWIR koelde Infrarode Cameramodule voor de Lekkageopsporing niet van het Contactgas
| Oplossing: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 3,2 ± 0,1 ~ 3,5 ± 0,1 μm |
| NETD: | ≤15mK |
LC260 Kleine grootte LWIR-koelingsvrije koortsdetectiecamera kern 256x192/12μm
| Oplossing: | 256x192 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 12μm |
| Temperatuurbereik: | 20℃~50℃ |
Lichtgewicht ongekoelde thermische beeldvormingsmodule 120×90/12μm voor AIoT-toepassingen met USB 2.0-interface
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| thermische beeldsensoren: | 120x90/12 µm |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
Onverkoelde VOx FPA-microbolometer-thermische beeldvormingsmodule met 120×90 resolutie en 12μm pixeldimension
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| een infraroodcamera detector: | Ongekoelde LWIR FPA 120x90/12μm |
| Typisch stroomverbruik: | 150 mW |
Ongekoelde LWIR 640x512 12μM Thermal Imaging Module voor Brandbestrijdingsredding
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde Thermografische Thermische de Camerakern 400x300 17um van FPA
| Resolutie: | 384x288 /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12uM van LWIR voor UAV Nuttige lading
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0,7 W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
MCT MWIR Infrarooddetector Gekoelde Thermische Module 640x512/15µm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Vinnige integratie MCT MWIR gekoelde thermische module 640x512/15μm
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Ongekoelde Thermische de Cameramodule van LWIR met Industriële Thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

