Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Ongekoelde Infrarode de Camerakern 640x512/12µM van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
1280x1024 12μm de Lange Kern van de Golf Infrarode Camera voor Industriële Temperatuurmeting
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Kern van de de Reeks de Ongekoelde Infrarode die Camera van de MegaPixelstop in Complexe Milieu's wordt gebruikt
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Ultra-compact 256×192 resolutie 12μM pixelgrootte plug-in thermische camera infrarood cameramodule
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Spectrale reactie: | 8~14μm |
| Bedrijfsspanning: | 3,3V±0,1V |
Volledig SWaP 256×192/12μm infrarood cameramodule met 300mW stroomverbruik en USB2.0-interface voor beveiligingsmonitoring
| Lens (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Infrarooddetector: | Ugekoelde LWIR FPA 256×192/12μm |
de Kern van 640x512 12µM Uncooled Thermal Camera voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Handmatige 4V~6V thermische camera kern met vaste scherpstelling Athermal 19mm/24mm
| Gewicht: | 67g |
|---|---|
| Oplossing: | 640 × 512 |
| Vaste scherpstelling Athermal: | 19mm/24mm |
400x300 / 17µm Ongekoelde Infrarood Detector Voor Bewakingscamera
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Thermische camera voor koortsdetectie, ongekoelde LWIR thermische module 400x300/17μm
| Oplossing: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Smartphone-aangekoppelde 256×192/12μm thermische camera voor elektrische hotspots en mobiele toepassingen
| Resolutie infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
| Nauwkeurigheid van temperatuurmeting: | Groter van ±2℃ / ±2% |

