Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
384x288 17μM de Snelle Integratie van Uncooled Thermal Module voor Gezondheidsdiagnose
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
320x256/30μm Pixelgrootte MWIR-gekoelde infrarooddetector met 10mK NETD voor optische gasbeeldvorming
| Pixelgrootte: | 30μm |
|---|---|
| Functie: | Detectie van gaslekken |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
Onverkoelde brandpuntvlakken, thermische camera kern 50Hz beeldsnelheid 67g
| Werkspanning: | 4V~6V |
|---|---|
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
| Oplossing: | 640 × 512 |
Handmatig scherpstellen thermische camera kern met 640×512 resolutie 8μm tot 14μm spectraal bereik
| Focus: | Handmatig |
|---|---|
| Oplossing: | 640 × 512 |
| Pixelafstand: | 12 μm |
Hoge Gekoelde de Cameramodule 640x512/15μm van de Gevoeligheids Thermische Camera Kern
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Pixelafstand: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
Ongekoelde Thermische de Camerakern van Microbolometer voor het Wildobservatie
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Openlucht Thermische de Camerakern 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm van LWIR
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR-warmtebeeldmodule met een temperatuurmetingsnauwkeurigheid van ±2 °C of ±2%
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Handmatig scherpstellen 640x512 Resolutie Microbolometer Onverkoelde thermische beeldvorming module
| Typisch NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Spectraal bereik: | 8μm tot 14μm |
| Sensor: | Niet-gekoelde brandpuntvlakken |
De ceramische Kern 384x288 12μM van de Pakket Ongekoelde LWIR Thermische Camera
| Resolutie: | 384X288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |

