Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
De Thermische die Weergavemodule 640x512 van LWIR VOx in Infrarode Camera wordt geïntegreerd
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
LWIR Onverkoelde thermische beeldvormingsmodule 640x512 12μm detector, NETD<40mk
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
800 x 600 17 μm ongekoelde infrarooddetector voor thermische beeldvorming en thermografie
| Oplossing: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Maat: | 35x25x7,4mm |
1280x1024 12μm Gekoelde Infrarode Detector met Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
384x288 17μM Uncooled Thermal Module voor Medisch Thermisch Beeldonderzoek
| Resolutie: | 384x288 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0,85W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
400x300 12μm Thermische Infrarode Detectors Ongekoelde VOx Microbolometer voor Thermografie
| Maat: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Gewicht: | <1,5 g |
| Oplossing: | 400x300 |
Lichtgewicht Ongekoelde Infrarode Detectors 256x192 12μm voor Infrarode Weergave
| Oplossing: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Framesnelheid: | 50/60 Hz |
| Maat: | 23x13x7,32mm |
Flexibele MWIR koelde Infrarode Detectors met RS046H Gespleten Stirling Cooler
| Oplossing: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
640x512 15 μm gekoelde infrarood detector module integratie
| Oplossing: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Spectraal bereik: | 3.7~4.8μm |
Draagbare 256×192 Resolutie 12μm Pixelgrootte Ultra-compacte Thermische Beeldvormingsmodule voor Plug-in Thermische Camera
| Outputgegevens: | 14 bit Raw |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Pixelgrootte: | 12μm |

