Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
De Thermische die Weergavemodule 640x512 van LWIR VOx in Infrarode Camera wordt geïntegreerd
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Visie van de de Camerakern 640x512 12μM For Personal Night van LWIR de Ongekoelde Thermische
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Lichtgewicht Thermische de Camerakern van LWIR met de Ongekoelde Infrarode Detectors van 640x512
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Keramisch verpakte LWIR thermische module voor scherpe en heldere beeldvorming & hoge nauwkeurigheid temperatuurmeting
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Van de de Camerakern van MCT MWIR de Hoge Gevoeligheid met Nabijheidsraad
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spectraal bereik: | 3,7~4,8 μm |
HD MWIR koelde Infrarode Detector 640x512/15μm met RS058 Integraal Stirling Cooler
| Oplossing: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Brandpunts Ongekoeld Infrarood de Detector400x300/17μm VOx Materiaal van de Vliegtuigserie
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
LWIR VOx Microbolometer Onverkoelde infrarooddetector 400x300/12μm voor thermografie
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
iMC212 Ongekoelde Infraroodmodule met 256x192 Resolutie en 300mW Stroomverbruik voor Integratie in Mobiele Apparaten
| Infrarooddetector: | Ongekoelde LWIR Focal Plane Array |
|---|---|
| Oplossing: | 256x192/12μm |
| Framesnelheid: | 25 Hz |
400x300/12μm niet-gekoelde FPA-warmtebeelddetector met keramische verpakking
| Oplossing: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

