Alle producten
-
Thermische Camerakern
-
Thermische Veiligheidscamera
-
Hommel Thermische Camera
-
Plug-in thermische camera
-
Gekoelde Infrarode Detectors
-
Gekoelde Cameramodules
-
Optische Gasweergave
-
Infrarode Thermische Cameramodule
-
Module van de hoge Resolutie de Thermische Camera
-
Thermische Camera voor Koortsopsporing
-
Op een voertuig gemonteerde Thermische Camera
-
Geïntegreerde Dewarvat Koelere Assemblage
-
Ongekoelde Infrarode Detectors
Contactpersoon :
Wendy Wang
Telefoonnummer :
+86 27 50185150
zoekwoorden [ infrared thermal security camera ] bij elkaar passen 412 producten.
Plug-in 256×192/12μm ongekoelde thermische beeldvorming module met USB2.0 interface en 25Hz framerate voor snelle integratie
| Infrarooddetector: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Digitale video-interface: | USB2.0 |
| Opslagtemperatuur: | -45℃~+85℃ |
Ongekoelde LWIR de Thermische Weergavemodule 640x512 12μM van ruilmiddel-c
| Resolutie: | 640x512 |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 0.8W |
| Spectrale Waaier: | 8~14μm |
Openlucht Ongekoelde de Thermische Weergavemodule 640x512 12μM With 25mm van LWIR Lens
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Verpakkende Ongekoelde Infrarode de Detectorslwir Industriële IRL Sensor van het wafeltjeniveau
| Type: | Microbolometer |
|---|---|
| Oplossing: | 400x300 |
| Maat: | 18x16x2,8mm |
15 μm 640x512 MCT MWIR gekoelde thermische module met geïntegreerde Dewar koeler assemblage
| Oplossing: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryokoeler: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |
15μM 640x512 Gekoelde MWIR Infrarode Detector voor Ver Controlesysteem
| Oplossing: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectraal bereik8~14μm: | 3,7 ~ 4,8 μm MW |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Oplossing: | 640x512 |
|---|---|
| Stroomverbruik: | 0.8W |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
Gekoelde MCT-infrarooddetector 320x256 / 30μm voor optische gasbeelden
| Resolution: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spectral Range: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm ongekoelde VOx-microbolometermodule voor flexibele thermische beeldoplossingen
| Oplossing: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |
30mK ongekoelde Infrarode Detectors 50Hz 60Hz voor Veiligheid/Controle
| Oplossing: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30 mK |
| Spectraal bereik: | 8~14μm |

